skip to Main Content
directeur.margrietschool@spoutrecht.nl 030-2441550

Projecten op onze school in een artikel: “Deze school heeft het projectgestuurd leren tot een kunst verheven”

In groep 1/2 een restaurant voor de ouders

Elk jaar worden er levensechte grootse projecten georganiseerd in elke groep. Dat zijn geen schoolbrede thema’s, maar passies van de leerling of de leerkracht. Zo heeft groep 8 een escaperoom gemaakt, groep 7 een documentaire gemaakt die op groot scherm in het Vorstelijk Complex vertoond is, hebben we superhelden gemaakt, Corpus uit Leiden nagemaakt etc..

Alexandra Bronsveld (filosoof en onderwijsadviseur) en onze eigen juf Noortje schreven een prachtig artikel hierover na een interview met leerlingen en hun ouders over deze projecten. Tot onze grote trots is dit gepubliceerd op het Nivoz, een gerenommeerd pedagogisch platform ter inspiratie en verbetering van het onderwijs. Lees het hele artikel hier. Veel leesplezier!

Back To Top